Hotelmania

skuteczny marketing

Opowiedz nam swoją historię, pokaż swoje wartości, a my przez Twoje social media pokażemy je tym, którzy właśnie tego poszukują, wybierając miejsce na swój pobyt, event, spotkanie biznesowe czy romantyczną kolację, ale jeszcze nie mieli okazji Cię spotkać.

hotelmania grafiki (2)

Jak to zrobimy?

Spotkamy się przy kawie

Nie będziemy w stanie rozkochać innych w Tobie, bez wcześniejszego poznania się nawzajem.

Rozmawiając z przedstawicielami, każdej sfery Waszego obiektu, poznamy zarówno Wasze potrzeby, ale przede wszystkim idee i wartości, na których opiera się Wasza działalność.

Opracujemy Twoją strategię

Wspólnie określimy grupę docelową i założymy cele, które będą towarzyszyć nam podczas całego projektu i na tej podstawie dopasujemy odpowiednie środki i formę kampanii, która będzie przynosiła największe rezultaty wizerunkowe, za którymi idą konkretne korzyści sprzedażowe.

Będziemy Twoim głosem w sieci

Nie chcemy narzucać sposobu komunikacji, która nie jest zgodna z Waszym stylem.
Chcemy pokazać, jak ważne jest zrozumienie charakteru swojej marki i konsekwentne utrzymanie jej w komunikacji z Gośćmi i potencjalnymi klientami. Pomożemy Wam ją odkryć i dopasować do wartości, które reprezentujecie.

Pomaga nam w tym Smart John. Zajmij się swoim biznesem i pozwól nowoczesnej technologii zająć się tym co robi najlepiej – analizowaniem i wyciąganiem wniosków. My nad nim czuwamy i wyciągamy dla Ciebie to co najważniejsze i najcenniejsze.

hotelmania paulina wasik

Jesteś gotowy pokazać się światu? Porozmawiajmy!

Paulina Wasik