Hotelmania

world tour #jedziemydo – od tego wszystko się zaczęło

Co było naszą motywacją?

Chcieliśmy, żeby pierwsze prawdziwie pozytywne, inspirujące, rozwijające i wartościowe doświadczenia związane z branżą hotelarską dla naszej młodzieży popłynęło od nas, naszych przyjaciół i partnerów.

Chcieliśmy pokazywać z kim (mamy na myśli ludzi, instytucje, firmy) warto pracować, od kogo się uczyć, od kogo zdobywać doświadczenie praktyczne.

Chcieliśmy pokazywać jak definiować swoje motywacje, planować swój rozwój, świadomie budować swoją drogę i dlaczego to jest takie ważne.

Chcieliśmy się z nimi bawić tym, co robimy, chcemy, by mieli radość z Tworzenia odważnej wizji samego siebie, doświadczali przygody.

WT2 png

WORLD TOUR MA DLA NAS 3 WYMIARY:

My w szkołach

Nasz wspólny tour rozpoczyna się od Waszego zaproszenia nas do szkolnej przestrzeni, którą tworzycie. My opowiadamy Wam nasze historie, co owocuje tym, że Wy też decydujecie się opowiedzieć nam swoje. W ten sposób, kontynuujecie tę podróż razem z nami. 

WY WŚRÓD SWOICH BOHATERÓW I LIDERÓW ZESPOŁÓW HOTELOWYCH

Najbardziej zaangażowani i odważni poszukiwacze przygód, otrzymają szansę, zatrzymania się w trakcie podróży w najlepszych, w naszym mniemaniu, hotelach w Polsce, podczas swojego 3-dniowego mikrostażu.

WY W FINAŁOWEJ PODRÓŻY #JEDZIEMYDO

W następnym kroku chcemy zabrać Was jeszcze dalej — poza granicę Waszych wyobrażeń. Dla dwóch finalistek naszej zeszłorocznej wyprawy (Izy i Weroniki), przełomowym momentem będzie tygodniowy staż w siedzibie spółki Meeting15 w Tokio. Przełomowym, ale nie ostatecznym. Ta historia będzie pisana dalej.

Chcesz zostać częścią tej podróży, podczas II edycji WORLDTOUR #JEDZIEMYDO?